Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Свята

Праздники сегодня

Прогноз погоди

Прогноз погоды в Килии

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Архів записів

Друзі сайту





Середа, 24.04.2024, 11:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Профілактично-оздоровча робота


 

 

Кір у дітей: симптоми і лікування профілактика

Симптоми кору у дітей, лікування, профілактика, фото захворювання

Незважаючи на те, що у всіх країнах світу існує обов’язкова вакцинація дітей проти кору, випадки спалахів захворювання не припиняються. На земній кулі щороку хворіє 20 млн. чоловік. Найбільше випадків припадає на країни, що розвиваються, Азії і Африки. У 2014 році в усьому світі сталося близько 115 000 смертельних випадків від кору. Інфекція є основною причиною смертності дітей раннього віку. Тому дуже важливо знати симптоми кору у дітей, як проводити профілактику і лікування захворювання.

Що за хвороба – кір

Захворювання є дитячою інфекцією, але заразитися нею можуть і дорослі. Особливу небезпеку кір представляє для вагітних жінок, у яких вона протікає з важкими ускладненнями і може закінчитися викиднем або передчасними пологами. Вірус кору передається дитині через плаценту.

Збудником кору є вірус, тому зараження передається під час контакту при розмові, кашлі, чханні. Може передаватися також через посуд і дитячі іграшки. Сприйнятливість до захворювання досить висока. Хворий є заразним за 5 днів до появи висипу і ще 5 днів від початку висипання. Інкубаційний період становить 1-2 тижні.

Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Кілійськоїрайонної ради Одеськоїобласті

68332 Одеська область, село Шевченкове, вулиця Музики,75, тел. (04843) 3-72-40

код за ЕДРПОУ – 34211380

____________________________________________________________________________________________________________________

НАКАЗ

«____»____________ 2016 р.                                        № ______

 

 

Про затвердження «Комплексного плану боротьби з  грипом та ГРВІ на 2016-2020рр.»  та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій  в епідсезон 2016року.

 

 

       Відповідно до рішень комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації від 27.01.2016р. №3/1 « Про затвердження районного «Комплексного плану боротьби з  грипом та ГРВІ на 2016-2020рр.»; від 27.01.2016р. №3/2 «Про введення в дію районного плану боротьби з грипом та ГРВІ на 2016-2020р.р.», наказу відділу освіти Кілійської райдержадміністрації від 29.01.2016р. №34«Про затвердження «Комплексного плану боротьби з  грипом та ГРВІ на 2016-2020рр. у ДНЗ, ЗНЗ, НВК, ПНЗ району»  та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій  в епідсезон 2016року» та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекції  серед населення району в епідсезон 2016року», з метою ефективної боротьби з ГРВІ та грипом

 

     НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити  «Комплексний план  боротьби з  грипом та ГРВІ на 2016-2020рр.» (додається).

 

2. Заступнику директора з ВР Зєнченко П.І., завгоспу Василику О.М., медсестрі Самотой Р.І. забезпечити:

 

2.1. виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекції  в епідсезон 2016року;

          Термін – негайно

2.2.посилений протиепідемічний режим в школі;

Термін – негайно

2.3.контроль за додержанням санітарно – гігієнічного та протиепідемічного режиму, недопущення перебування у школі осіб із симптомами гострих респіраторних вірусних інфекцій і грипу;

Термін – негайно

2.4. проведення роз’яснювальній  роботи  серед учасників навчально-виховного процесу з питань попередження зараження грипом та ГРВІ;

Термін – постійно протягом епідсезону

2.5.проведення щоденного моніторингу відвідування учнів та вихованців, дотримання температурного режиму в приміщеннях і при підвищеному рівні  захворюваності дітей (більш, як 30% від загальної кількості) інформувати відділ освіти для вирішення питання щодо тимчасового припинення функціонування школи.

Термін – протягом епідсезону

 

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                             В.М.Голубенко

 

 

 

З наказом ознайомлено

Зєнченко П.І.-

Василик О.М.-

Самотой Р.І.-

 

 
КАЛЕНДАР ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ В УКРАЇНІ

І. Загальні положення

1. Цей Календар включає обов’язкові профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на дифтерію, кашлюк, кір, поліомієліт, правець, туберкульоз.
Інші обов’язкові щеплення встановлюються для груп населення: за віком; щеплення дітей з порушенням цього Календаря; щеплення ВІЛ-інфікованих осіб; за станом здоров’я; проти вірусного гепатиту В осіб із злоякісними новоутвореннями, осіб, що перебувають на гемодіалізі та отримують багаторазові довготривалі переливання донорської крові або її препаратів; щеплення на ендемічних і ензоотичних територіях та за епідемічними показами.
2. Обов’язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань підлягають окремі категорії працівників у зв’язку з особливостями виробництва або виконуваної ними роботи.
3. У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби.
4. З метою специфічної профілактики інфекційних хвороб особи, які бажають зробити щеплення, для яких є медичні імунобіологічні препарати, зареєстровані в Україні, можуть зробити щеплення за направленням лікаря.
5. У цьому Календарі терміни вживаються в такому значенні:
вакцинація (щеплення, імунізація) — створення штучного імунітету у людини до певних інфекційних хвороб шляхом введення вакцини чи анатоксину;
ревакцинація — повторне введення вакцини чи анатоксину з метою підтримання штучного імунітету у людини до певних інфекційних хвороб;
первинний вакцинальний комплекс — курс профілактичних щеплень, необхідний для створення базового імунітету проти певних інфекційних хвороб.
6. За наявності зареєстрованих комбінованих вакцин, до складу яких входять антигени для профілактики інфекцій, визначених цим Календарем, вакцинація проводиться комбінованими вакцинами.
ІІ. Порядок проведення щеплень
Щеплення за віком

  Вік

 

Щеплення для профілактики

1-й день

 

Гепатиту В2

 

 

 

 

3-7-й день

Тубер-

кульозу1

 

 

 

 

 

1 міс.

 

Гепатиту В2

 

 

 

 

3 міс.

 

 

Дифтерії, кашлюку,

правця3

(вакциною АаКДП)

Поліо-мієліту4

Гемофільної інфекції5

 

4 міс.

 

 

Дифтерії, кашлюку,

правця3

(вакциною АаКДП)

Поліо-мієліту4

Гемофільної інфекції5

 

5 міс.

 

 

Дифтерії, кашлюку,

правця3

(вакциною АаКДП)

Поліо-мієліту4

Гемофільної інфекції5

 

6 міс.

 

Гепатиту В2

 

 

 

 

12 міс.

 

 

 

 

 

Кору, краснухи, паротиту6

18 міс.

 

 

Дифтерії, кашлюку,

правця3

(вакциною АаКДП)

Поліо-мієліту4

Гемофільної інфекції5

 

6 років

 

 

Дифтерії,

правця3

Поліо-мієліту4

 

Кору, краснухи, паротиту6

14 років

 

 

Дифтерії, правця3

Поліо-мієліту4

 

 

18 років

 

 

Дифтерії, правця3

 

 

 

Дорослі

 

 

Дифтерії, правця3

 

 

 


Copyright MyCorp © 2024